استابلایزر جهت جلوگیری از نوسان و پرش های ناگهانی برق شهری (V220 ) و برق سه فاز برای محافظت از کلیه ی لوازم برقی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از اجزایی است که میتوانیم آن را در رده ups بدانیم.  همچنین از استابلايزر یا تثبیت کننده ولتاژ می توان در مصارف خانگی نیز استفاده نمود که از آن به عنوان استابلایزر خانگی یا ترانس خانگی یاد می شود . استابلایزر سه فاز با داشتن سیستم میکروپروسسوری ولتاز ورودی را اندازه گیری کرده و با توجه به کاهش یا افزایش ولتاژ در ورودی را تشخیص داده و در خروجی ولتاژ V220 یا 380 Vثابت با دقت %1 و به صورت خطی و پیوسته درخروجی ارائه می دهد و همچنین با داشتن هسته ی حلقوی از جنس مس و جاروبک ذغال با چرخش بر روی سطح هسته ی حلقوی خروجی ثابت ارائه می دهد.
شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره کاربرد استابلایزر و نحوه محاسبه استابلایزر از فایل صوتی زیر استفاده کنید.
 کاربرد استابیلیزر در موارد صنعتی و حفاظتی و لوازم خانگی بسیار است . در مواردی که احتمال سرقت کابل وجود دارد نیز می توان از استابلایزر استفاده کرد.
کاربرد استابلایزر در انواع دستگاه های چاپ بنر و بسته بندی ، دستگاه های CNC ، دستگاه های برش ،دستگاههای بافندگی، دستگاه های لیزر و پزشکی، جهت محافظت از کامپیوترها ، لباسشویی و کولر گازی مورد استفاده قرار گیرد.

استابلایزر CNC | استابلایزر محافظ CNC
استابلایزر محافظ CNC ، از دستگاه های برش و CNC در برابر نوسان ولتاژ محافظت می کند. معمولا استابلایزر محافظ CNC مورد نیاز ، استابلایزرهای سه فاز هستند که قدرت توان و تحمل ولتاژ و جریان بیشتری را دارند.

 استابلایزر بافندگی
این استابلایزر دستگاهی است که باعث محافظت از ماشین آلات بافندگی در برابر نوسان ناگهانی ولتاژ می شود


استابیلیزر یا همان ترانس محافظ برق به دو دسته تقسیم می گردد :
دسته اول استابلایزرهای رله ای ( استابلیزرهای پله ای ) بوده که طریقه ی کارکرد این نوع استابلایزر ها تنظیم ولتاژ با دقت 10 V می باشد. که با سری AVR شروع می گردد و شامل آمپرهای 2 الی 32 آمپر خانگی ( استابلایزر خانگی یا ترانس خانگی) و در مدلهای صنعتی از 9 تا 20 آمپر می باشد .دسته دوم استابلایزرهای دلتا SERVOE این نوع استابلایزرها با داشتن سیستم حلقوی و برد میکروپروسسوری بوده و تنظیم ولتاژ با دقت 1 V می باشد که با سری STB-11 در مدل های تک فاز و مدل های سه فاز با سری STB-33 ارائه می گردد. این نوع استابیلیزرها در رنج وسیع از 6 A تا 80 A در مدلهای تک فاز و سه فاز از 9 A تا 600 A ارائه می گردد

ترانس برق دستی
ترانس برق دستی (ترانس پله ای) برای فضاهایی استفاده و پیشنهاد می گردد که ولتاژ آنها در بازه استابلایزرهای اتوماتیک نباشد به عنوان مثال تنظیم ولتاژ استابیلیزر های اتوماتیک از 160 الی 280 ولت می باشد.

مدار استابلایزر

ویژگی استابلایزرهای اتوماتیک این است که نیازی به دخالت فرد در شبانه روز نیست اما در ترانس های دستی باید یک کاربر جهت تنظیم ولتاژ ورودی آن وجود داشته باشد، به عنوان مثال در صورتی که ولتاژ ورودی 110 ، 120 یا 130 ولت و یا پایین تر باشد ترانس دستی می تواند کمک کند و ولتاژ را به صورت پله ای 20 ولت ، 20 ولت تنظیم کند.

به طور کلی تثبیت کننده ولتاژ می توانند به انواع استابلایزر خانگی یا ترانس خانگی ، استابیلیزر اداری ، استابلایزر تکفاز ، استابلایزر سه فاز ، استابلایزر صنعتی و .تقسیم شوند.


نکاتی درباره استابلایزر صنعتی را می توانید از لینک آن مشاهده نمایید.

استابلایزر سه فاز:
استابلایزر سه فاز 9 کاوا delta stabilizer با جریان خروجی 12 آمپر یکی از ویژگی های مهم این دستگاه قابل نصب بر روی انواع دستگاه ژنراتور برق هسته داخلی تمامی این دستگاه ها کاملا به صورت تماما مس می باشد. شما می توانید جهت خرید استابلایزر سه فاز

استابلایزر سه فاز 15 کاوا delta stabilizer با جریان خروجی 20 آمپر

استابلایزر سه فاز 20 کاوا delta stabilizer با جریان خروجی 27 آمپر

استابلایزر سه فاز 30 کاوا delta stabilizer با جریان خروجی 40 آمپر

استابلایزر سه فاز 50 کاوا delta stabilizer با جریان خروجی 75 آمپر


سایت معرفی منبع تغذیه بی وقفه (ups) استابلایزر ,فاز ,ولتاژ ,سه ,، ,های ,سه فاز ,با جریان ,stabilizer با ,استابلایزر سه ,دستگاه های ,کاوا delta stabilizer ,تثبیت کننده ولتاژمنبع

چگونه مادر برد مناسب خود را خریداری کنیم؟

یو پی اس لاین اینتراکتیو چیست؟

میکرو پروسسور چیست و چه تفاوتی با میکرو کنترلر دارد؟

مالتی‌پلکسر پایه چیست؟

گیت های منطقی چیست؟

یو پی اس چگونه به حفاظت از داده‌های شما کمک می‌کند؟

بهترین تلفن های بی سیم Panasonic در بررسی های سال 2019

مشخصات

موسسه خیریه سگالمحل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

پارکت آرتا سایت اینترنتی کویر سایت خودرو خدمات ترجمه رسمی زیرپوش ضد عرق همه چی موجوده فرکتال هنر برنامه نویسی،سورس،پروژه خرید آنلاین قطعات بسترن